Evo i nekoliko rečenica o ovoj sezoni u poetičnome tonu, ali počet ćemo brojkama (nek’ se vidi raskoš!):
- ove sezone prvi smo se put igrali na trima terenima i uspjeli ligu završiti prije Uskrsa (bravo za nas!)
- odigrali smo 235 utakmica u trima divizijama i imali samo devet odgoda (prošle smo sezone imali 13 samo u prvome dijelu)
- s vama su na terenu bili redom divni suci i zapisničari Đeni, Ema, Paulina, Ida, Ina, Lucija, Marija, Marta, Nensi, Nika, Ivan, Viktor, Bruno, Antun, Andrej, Gabrijel i Dario, i koordinatori Mateo i Petar; tu iza kulisa pratila vas je Henrieta, a sve pod budnim okom voditelja lige, Pere Markića, u divnoj dvorani OŠ Kajzerica (hvala ravnatelju Mariju Boškoviću na tome!)
- prvi smo put nagrađivali i MVP-ove kola zahvaljujući našemu sponzoru, Decathlon Hrvatska, koji je nagradio i prvake ove sezone poklon-bonom od 100 eura, na čemu im od srca hvala (kao i Robertu koji je ovo sve koordinirao)
- organizirali smo i humanitarni turnir – i planiramo ga organizirati i sljedeće godine!
Gledali smo s istinskim zadovoljstvom i zaista napete utakmice završnice pred navijačima vrijednima hvale!
Uskoro šaljemo prijavnicu za predprijave (čim zbrojimo sve dojmove) svim postojećim ekipama i radujemo se druženju u šestoj sezoni od rujna 2025.!
I sada možemo gledati zaista fantastične fotografije zahvaljujući Filipu Pavičiću, zbog čega i njemu mnogo hvala!