eSTUDENT

eSTUDENT je studentska udruga osnovana 2004. godine, a ovu ekipu čine studenti koji su članovi eSTUDENTa. Ono što krasi Udrugu su proaktivnost i različitost, a upravo je to odlika i ove ekipe. Uz naporan rad, volimo se dobro i podružiti te smo uvijek spremni na šalu. 😀

SML 2018.

PosClubUKPNLG +G-G+/-BOD
1Stare Kosti11005323
2ZKHS11004223
3Brzi i žestoki11006513
4Tridesetaja11003213
5Zagrebački prometni zavod11002113
6CB Ana10103301
6Zeleni Jeleni10103301
8Neven i cvjetno društvo00000000
9Abiražiži100156-10
10eSTUDENT100123-10
11Futsal FER100112-10
12PMF100135-20
13Badelovi manekeni100124-20