REZULTATI UTAKMICA DEVETOGA KOLA

Studentska malonogometna liga

Detalji

Datum Vrijeme Sezona Match Day Full Time
23. veljače 2019. 8:40 pm 2018./2019. 9 30'

 

Rezultati

EkipaOutcome
Zeleni JeleniPoraz
TridesetajaPobjeda
[vc_creativelink align=”center” url=”url:https%3A%2F%2Fsportmixta.hr%2Fblog%2Fevent%2Fzeleni-jeleni-vs-tridesetaja%2F|||” text=”Detaljna statistika utakmice” clr=”#000000″]

Studentska malonogometna liga

Detalji

Datum Vrijeme Sezona Match Day Full Time
2. ožujka 2019. 10:20 am 2018./2019. 9 30'

 

Rezultati

EkipaOutcome
Poraz
Pobjeda
[vc_creativelink style=”cl-effect-2″ align=”center” url=”url:https%3A%2F%2Fsportmixta.hr%2Fblog%2Fevent%2Fbrzi-i-zestoki-vs-cb-ana%2F|||” text=”Detaljna statistika utakmice” clr=”#ffffff” caption_url=”” bgclr=”#1e73be” hoverclr=”#ffffff”]

Studentska malonogometna liga

Detalji

Datum Vrijeme Sezona Match Day Full Time
23. veljače 2019. 12:00 pm 2018./2019. 9 30'

 

Rezultati

EkipaGoalsOutcome
Neven i cvjetno društvo5Pobjeda
0Poraz
[vc_creativelink align=”center” url=”url:https%3A%2F%2Fsportmixta.hr%2Fblog%2Fevent%2Fneven-i-cvjetno-drustvo-vs-estudent%2F|||” text=”Detaljna statistika utakmice” clr=”#000000″ caption_url=””]

Studentska malonogometna liga

Detalji

Datum Vrijeme Sezona Match Day Full Time
30. ožujka 2019. 10:20 am 2018./2019. 9 30'

 

Rezultati

EkipaOutcome
ZKHSPobjeda
PMFPoraz
[vc_creativelink align=”center” url=”url:https%3A%2F%2Fsportmixta.hr%2Fblog%2Fevent%2Fzkhs-vs-pmf%2F|||” text=”Detaljna statistika utakmice” clr=”#000000″ caption_url=””]

Studentska malonogometna liga

Detalji

Datum Vrijeme Sezona Match Day Full Time
6. travnja 2019. 9:30 pm 2018./2019. 9 30'

 

Rezultati

EkipaOutcome
Poraz
Stare KostiPobjeda
[vc_creativelink align=”center” url=”url:https%3A%2F%2Fsportmixta.hr%2Fblog%2Fevent%2Fabirazizi-vs-stare-kosti%2F|||” text=”Detaljna statistika utakmice” clr=”#000000″ caption_url=””]

Studentska malonogometna liga

Detalji

Datum Vrijeme Sezona Match Day Full Time
30. ožujka 2019. 9:00 am 2018./2019. 9 30'

 

Rezultati

EkipaOutcome
Poraz
Pobjeda
[vc_creativelink align=”center” url=”url:https%3A%2F%2Fsportmixta.hr%2Fblog%2Fevent%2Fbadelovi-manekeni-vs-futsal-fer%2F|||” text=”Detaljna statistika utakmice” clr=”#000000″ caption_url=””]

Studentska malonogometna liga

DatumMatchTime/ResultsLeagueSezonaLokacijaČlanakMatch Day
Finale kadetkinja2017
Boćarski dom
-
Finale mlađe kadetkinje2017
Boćarski dom
-
Skupina A, utakmica u grupama, I.2017
Boćarski dom
-
Skupina A, utakmica u grupama, II.2017
Boćarski dom
-
Skupina A, utakmica u grupama, III.2017
Boćarski dom
-
Skupina B, utakmica u grupama, I.2017
Boćarski dom
-
Skupina B, utakmica u grupama, II.2017
Boćarski dom
-
Skupina B, utakmica u grupama, III.2017
Boćarski dom
-
Skupina A, utakmica u grupama, I., mlađe kadetkinje2017
Boćarski dom
-
Skupina A, utakmica u grupama, II., mlađe kadetkinje2017
Boćarski dom
-
Skupina A, utakmica u grupama, III., mlađe kadetkinje2017
Boćarski dom
-
Skupina B, utakmica u grupama, I., mlađe kadetkinje2017
Boćarski dom
-
Skupina B, utakmica u grupama, II., mlađe kadetkinje2017
Boćarski dom
-
Skupina B, utakmica u grupama, III., mlađe kadetkinje2017
Boćarski dom
-
“HUSB” vs Amigosi2017
Boćarski dom
25.11.2017.
Crosys vs Heka Natura2017
Boćarski dom
25. 11. 2017.
Uvik kontra vs Građevinari2017
Boćarski dom
25.11.2017.
ZKHS v.s. Cigla2017
Boćarski dom
25.12.2017.
CROSYS vs “HUSB”2017
Boćarski dom
2. prosinca 2017.
Amigosi vs Heka Natura2017
Boćarski dom
2. prosinca 2017.
Građevinari vs ZKHS2017
Boćarski dom
2. prosinca 2017.
CIGLA vs Uvik kontra2017
Boćarski dom
2. prosinca 2017.
Uvik kontra vs Heka Natura2017
Boćarski dom
-
“HUSB” vs ZKHS2017
Boćarski dom
9. prosinca 2017.
CIGLA vs Građevinari2017
Boćarski dom
9. prosinca 2017.
Amigosi vs CROSYS2017
Boćarski dom
9. prosinca 2017.
CROSYS vs ZKHS2017
Boćarski dom
16. prosinca 2017.
Heka Natura vs Građevinari2017
Boćarski dom
16. prosinca 2017.
Uvik kontra vs “HUSB”2017
Boćarski dom
16. prosinca 2017.
CIGLA vs Amigosi2017
Boćarski dom
-
Amigosi vs ZKHS2017
Boćarski dom
13. siječnja 2018.
Građevinari vs “HUSB”2017
Boćarski dom
13. siječnja 2018.
Heka Natura vs CIGLA2017
Boćarski dom
13. siječnja 2018.
CROSYS vs Uvik kontra2017
Boćarski dom
13. siječnja 2018.
Badelovi manekeni vs Tridesetaja2018./2019.
Boćarski dom
3
ZKHS vs Uvik kontra2017
Boćarski dom
20. siječnja 2018.
“HUSB” vs Heka Natura2017
Boćarski dom
20. siječnja 2018.
CIGLA vs CROSYS2017
Boćarski dom
20. siječnja 2018.
Amigosi vs Građevinari2017
Boćarski dom
20. siječnja 2018.
Amigosi - Uvik kontra2017
Boćarski dom
3. veljače 2018.
Crosys - Gradevinari2017
Boćarski dom
3. veljače 2018.
ZKHS - Heka Natura2017
Boćarski dom
3. veljače 2018.
Cigla - HUSB2017
Boćarski dom
3. veljače 2018.
ZKHS vs “HUSB”2017
Boćarski dom
11. veljače 2018.
Građevinari vs CROSYS2017
Boćarski dom
11. veljače 2018.
Heka Natura vs Uvik kontra2017
Boćarski dom
11. veljače 2018.
Amigosi vs CIGLA2017
Boćarski dom
11. veljače 2018.
ZKHS vs Amigosi2017
Boćarski dom
17. siječnja 2018.
Heka Natura vs CROSYS2017
Boćarski dom
17. veljače 2018.
Heka Natura vs Amigosi2017
Boćarski dom, Zagrebački velesajam
3. ožujka
ZKHS vs CROSYS2017
Boćarski dom
3. ožujka 2019.
Zeleni Jeleni vs CB Ana2018./2019.
Zagrebački velesajam
1
PMF vs Stare Kosti2018./2019.
Zagrebački velesajam
1
Brzi i žestoki vs Abiražiži2018./2019.
Zagrebački velesajam
1
Futsal FER vs Zagrebački prometni zavod2018./2019.
Zagrebački velesajam
1
eStudent vs Tridesetaja2018./2019.
Zagrebački velesajam
1
Badelovi manekeni vs ZKHS2018./2019.
Zagrebački velesajam
1
PMF vs Futsal FER2018./2019.
Boćarski dom
2
Stare Kosti vs CB Ana2018./2019.
Boćarski dom
2
Zeleni Jeleni vs Neven i cvjetno društvo2018./2019.
Boćarski dom
2
Tridesetaja vs Brzi i žestoki2018./2019.
Boćarski dom
2
Abiražiži vs ZKHS2018./2019.
Boćarski dom
2
Zagrebački prometni zavod vs Badelovi manekeni2018./2019.
Boćarski dom
2
Neven i cvjetno društvo vs Zagrebački prometni zavod2018./2019.
Boćarski dom
3
Brzi i žestoki vs Stare Kosti2018./2019.
Boćarski dom
3
CB Ana vs PMF2018./2019.
Boćarski dom
3
ZKHS vs Zeleni Jeleni2018./2019.
Boćarski dom
3
Futsal FER vs eSTUDENT2018./2019.
Boćarski dom
3
Tridesetaja vs PMF2018./2019.
Boćarski dom
4
Neven i cvjetno društvo vs Badelovi manekeni2018./2019.
Boćarski dom
4
Zeleni Jeleni vs Futsal FER2018./2019.
Boćarski dom
4
Zagrebački prometni zavod vs eSTUDENT2018./2019.
Boćarski dom
4
ZKHS vs Brzi i žestoki2018./2019.
Boćarski dom
4
Abiražiži vs CB Ana2018./2019.
Boćarski dom
4
Brzi i žestoki vs Neven i cvjetno društvo2018./2019.
Boćarski dom
5
Futsal FER vs Abiražiži2018./2019.
Boćarski dom
5
Zeleni Jeleni vs eSTUDENT2018./2019.
Boćarski dom
5
Stare Kosti vs Tridesetaja2018./2019.
Boćarski dom
5
PMF vs Zagrebački prometni zavod2018./2019.
Boćarski dom
5
CB Ana vs ZKHS2018./2019.
Boćarski dom
5
Stare Kosti vs eSTUDENT2018./2019.
Zagrebački velesajam
6
Badelovi manekeni vs Abiražiži2018./2019.
Zagrebački velesajam
6
Zeleni Jeleni vs Brzi i žestoki2018./2019.
Zagrebački velesajam
6
Zagrebački prometni zavod vs CB Ana2018./2019.
Zagrebački velesajam
6
Tridesetaja vs Futsal FER2018./2019.
Zagrebački velesajam
6
CB Ana vs Badelovi manekeni2018./2019.
Boćarski dom
7
Zagrebački prometni zavod vs Tridesetaja2018./2019.
Boćarski dom
7
Stare Kosti vs Zeleni Jeleni2018./2019.
Boćarski dom
7
eSTUDENT vs ZKHS2018./2019.
Boćarski dom
7
Futsal FER vs Neven i cvjetno društvo2018./2019.
Boćarski dom
7
PMF vs Abiražiži2018./2019.
Boćarski dom
7
Abiražiži vs Zagrebački prometni zavod2018./2019.
Zagrebački velesajam
8
Badelovi manekeni vs PMF2018./2019.
Zagrebački velesajam
8
CB Ana vs Futsal FER2018./2019.
Zagrebački velesajam
8
Brzi i žestoki vs eSTUDENT2018./2019.
Zagrebački velesajam
8
Neven i cvjetno društvo vs Stare Kosti2018./2019.
Zagrebački velesajam
8
ZKHS vs Tridesetaja2018./2019.
Zagrebački velesajam
8
Neven i cvjetno društvo vs eSTUDENT2018./2019.
Boćarski dom
9
Zeleni Jeleni vs Tridesetaja2018./2019.
Boćarski dom
9
Zeleni Jeleni vs PMF2018./2019.
Boćarski dom
10
Zagrebački prometni zavod vs Stare Kosti2018./2019.
Boćarski dom
10
ZKHS vs Futsal FER2018./2019.
Boćarski dom
10
Brzi i žestoki vs CB Ana2018./2019.
Boćarski dom
9
Abiražiži vs eSTUDENT2018./2019.
Boćarski dom
10
Badelovi manekeni vs Brzi i žestoki2018./2019.
Boćarski dom
10
Badelovi manekeni vs Zeleni Jeleni2018./2019.
Boćarski dom
11
Futsal FER vs Stare Kosti2018./2019.
Boćarski dom
11
CB Ana vs Tridesetaja2018./2019.
Boćarski dom
11
Brzi i žestoki vs Zagrebački prometni zavod2018./2019.
Boćarski dom
11
PMF vs eSTUDENT2018./2019.
Boćarski dom
11
Zagrebački prometni zavod vs Zeleni Jeleni2018./2019.
Boćarski dom
12
eSTUDENT vs Badelovi manekeni2018./2019.
Boćarski dom
12
Stare Kosti vs ZKHS2018./2019.
Boćarski dom
12
Tridesetaja vs Abiražiži2018./2019.
Boćarski dom
12
PMF vs Neven i cvjetno društvo2018./2019.
Boćarski dom
12
Futsal FER vs Brzi i žestoki2018./2019.
Boćarski dom
12
Zagrebački prometni zavod vs ZKHS2018./2019.
Boćarski dom
13
Tridesetaja vs Neven i cvjetno društvo2018./2019.
Boćarski dom
13
Stare Kosti vs Badelovi manekeni2018./2019.
Boćarski dom
13
PMF vs Brzi i žestoki2018./2019.
Boćarski dom
13
Zeleni Jeleni vs Abiražiži2018./2019.
Boćarski dom
13
eSTUDENT vs CB Ana2018./2019.
Boćarski dom
13
Badelovi manekeni vs Futsal FER2018./2019.
Boćarski dom
9
Neven i cvjetno društvo vs CB Ana2018./2019.
Boćarski dom
10
ZKHS vs PMF2018./2019.
Boćarski dom
9
Neven i cvjetno društvo vs Abiražiži2018./2019.
Boćarski dom
11
Abiražiži vs Stare Kosti2018./2019.
Zagrebački velesajam
9
ZKHS vs Neven i cvjetno društvo2018./2019.
Zagrebački velesajam
6
Zagrebački prometni zavod vs Brzi i žestoki2018./2019.
Boćarski dom
Osminafinala
Neven i cvjetno društvo vs Badelovi manekeni2018./2019.
Boćarski dom
Osminafinala
CB Ana vs Stare Kosti2018./2019.
Boćarski dom
Osminafinala
Zeleni Jeleni vs Abiražiži2018./2019.
Boćarski dom
Osminafinala
ZKHS vs Neven i cvjetno društvo2018./2019.
Boćarski dom
Četvrtina finala
PMF vs CB Ana2018./2019.
Boćarski dom
Četvrtina finala
Futsal FER vs Abiražiži2018./2019.
Boćarski dom
Četvrtina finala
Tridesetaja vs Zagrebački prometni zavod2018./2019.
Boćarski dom
Četvrtina finala
ZKHS vs Futsal FER2018./2019.
Zagrebački velesajam
Polufinale
Tridesetaja vs CB Ana2018./2019.
Zagrebački velesajam
Polufinale
Futsal FER vs Tridesetaja2018./2019.
Boćarski dom
Utakmica za 3. mjesto
ZKHS vs CB Ana2018./2019.
Boćarski dom
Finale
InterCapital vs Alpla2018./2019.
NK Novaki
1
Links vs AutoWill2018./2019.
NK Novaki
1
KPMG vs SPES2018./2019.
NK Novaki
1
Montelektro vs Medical Intertrade2018./2019.
NK Novaki
1
Trocal vs KPMG2018./2019.
NK Novaki
2
Montelektro vs InterCapital2018./2019.
NK Novaki
2
Medical Intertrade vs Links2018./2019.
NK Novaki
2
SPES vs Alpla2018./2019.
NK Novaki
2
AutoWill vs Medical Intertrade2018./2019.
NK Novaki
3
Alpla vs Montelektro2018./2019.
NK Novaki
3
Trocal vs SPES2018./2019.
NK Novaki
3
Links vs InterCapital2018./2019.
NK Novaki
3
Autowill vs KPMG2018./2019.
NK Novaki
Četvrtfinale
Intercapital vs SPES2018./2019.
NK Novaki
Četvrtfinale
Medical Intertrade vs Montelektro2018./2019.
NK Novaki
Četvrtfinale
Trocal vs Links2018./2019.
NK Novaki
Četvrtfinale
Trocal vs Montelektro2018./2019.
NK Novaki
-
InterCapital vs KPMG2018./2019.
NK Novaki
-
Trocal vs InterCapital2018./2019.
NK Novaki
-
Montelektro vs KPMG2018./2019.
NK Novaki
-
Kangaroos - BluebirdsRekreativna odbojkaška liga2017
NK Novaki
-
Kokoš Anel - sVeGeRekreativna odbojkaška liga2020./2021.
Boćarski dom
1
Krpelji - Family&friendsRekreativna odbojkaška liga2020./2021.
Boćarski dom
1
Uličari - BoćariRekreativna odbojkaška liga2020./2021.
Boćarski dom
1
Parket majstori - Kreni, vidi, viči!Rekreativna odbojkaška liga2020./2021.
Boćarski dom
1
Ostojići - BoćariRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
6
Vučko - Čupava mrežaRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
7
Žene i sultani - Kokoš AnelRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
6
Boćari - CROATIA osiguranjeOdbojka 2021.
Mladost
1
HOK Gorica - Parket MajstoriOdbojka 2021.
Mladost
1
Family&friends - UličariOdbojka 2021.
Mladost
1
Parket Majstori - Family&friendsOdbojka 2021.
Mladost
2
CROATIA osiguranje - UličariOdbojka 2021.
Mladost
2
Boćari - HOK GoricaOdbojka 2021.
Mladost
2
CROATIA osiguranje - Parket MajstoriOdbojka 2021.
Mladost
3
Boćari - UličariOdbojka 2021.
Mladost
3
Family&friends - CROATIA osiguranjeOdbojka 2021.
Mladost
4
Parket Majstori - BoćariOdbojka 2021.
Mladost
4
Čupava mreža - OstojićiRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
1
Matine cure - Bananas in pyjamasRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
1
Vučko - BoćariRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
1
Tatarata - JazavciRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
1
Krpelji - MačkiceRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
1
SMS - NesvrstaniRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
1
CROATIA osiguranje - PredzadnjiRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
1
Kokoš Anel - Erste bankaRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
1
Wonkru vs HKSRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
1
Mačkice - HKSRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
2
Predzadnji - WonkruRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
2
Nesvrstani - CROATIA osiguranjeRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
2
Krpelji - SMSRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
2
Boćari - Kokoš AnelRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
2
Bananas in pyjamas - Erste bankaRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
4
Ostojići - Matine cureRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
2
Jazavci - Čupava mrežaRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
2
Žene i sultani - TatarataRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
2
Erste banka - BoćariRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
3
Vučko - OstojićiRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
3
Kokoš Anel - Bananas in pyjamasRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
3
CROATIA osiguranje - KrpeljiRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
3
Nesvrstani - PredzadnjiRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
5
Wonkru - NesvrstaniRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
3
SMS - MačkiceRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
3
HKS - PredzadnjiRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
3
Mačkice - HKSRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
9
Krpelji - WonkruRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
4
Nesvrstani - HKSRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
4
Mačkice - PredzadnjiRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
4
Vučko - Matine cureRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
8
Žene i sultani - Matine cureRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
4
Boćari - Bananas in pyjamasRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
5
Jazavci - Žene i sultaniRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
11
Tatarata - Čupava mrežaRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
4
Jazavci - OstojićiRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
9
Vučko - Žene i sultaniRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
5
Kokoš Anel - JazavciRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
5
Čupava mreža - Žene i sultaniRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
3
Erste banka - OstojićiRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
5
HKS - KrpeljiRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
5
CROATIA osiguranje - MačkiceRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
5
Wonkru - SMSRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
5
Tatarata - Kokoš AnelRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
7
Mačkice - NesvrstaniRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
6
Krpelji - PredzadnjiRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
6
SMS - HKSRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
6
CROATIA osiguranje - WonkruRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
6
Tatarata - VučkoRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
6
Erste banka - JazavciRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
6
Bananas in pyjamas - OstojićiRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
7
Kokoš Anel - Matine cureRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
9
Čupava mreža - Matine cureRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
6
Ostojići - Kokoš AnelRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
4
Matine cure - TatarataRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
5
SMS - CROATIA osiguranjeRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
4
Žene i sultani - Erste bankaRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
7
Vučko - Bananas in pyjamasRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
2
Boćari - JazavciRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
7
SMS - PredzadnjiRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
7
HKS - CROATIA osiguranjeRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
7
Nesvrstani - KrpeljiRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
7
Wonkru - MačkiceRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
7
CROATIA osiguranje - PredzadnjiRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
8
Krpelji - MačkiceRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
8
Wonkru - HKSRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
8
SMS - NesvrstaniRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Boćarski dom
8
Žene i sultani - BoćariRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
8
Jazavci - Bananas in pyjamasRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
8
Čupava mreža - Kokoš AnelRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
8
Tatarata - Erste bankaRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
8
Bananas in pyjamas - Žene i sultaniRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Boćarski dom
9
Predzadnji - WonkruRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
9
Matine cure - JazavciRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
3
Boćari - TatarataRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
9
Nesvrstani - CROATIA osiguranjeRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
9
Krpelji - SMSRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
9
Kokoš Anel - VučkoRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
10
SMS - MačkiceRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
10
Žene i sultani - OstojićiRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
10
Tatarata - Bananas in pyjamasRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
10
Wonkru - NesvrstaniRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
10
Čupava mreža - BoćariRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
10
CROATIA osiguranje - KrpeljiRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
10
Matine cure - Erste bankaRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
10
HKS - PredzadnjiRekreativna odbojkaška liga - II. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
10
Jazavci - VučkoRekreativna odbojkaška liga - I. divizija2021./2022.
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
4