ZKHS

Malonogometna ekipa ZKHS okupila se u vidu sekcije zavičajnoga kluba želeći tako oformiti vrhunsku malonogometnu momčad. Pomno odabrana imena prebačena su u malonogometnu sekciju te se započelo s preciznim planom priprema pod užarenom dirigentskom palicom poznatog i širim krugovima od zagrebačkih dvorana. Hercegovački prototip kršnog momka ogleda se na nekolicini naših igrača. Višak kila nam nije stran pojam, ali zato taj višak balansiramo jednim manjkom: manjkom inteligencije.
Stoga svima dajemo do znanja, ovo je iskaz našeg mentalnoga stanja: 

Konstantno zagrijani, odmjereni do savršenstva, pucamo na sami zlatni vrh prvenstva!

SML 2018.

PosClubUKPNLG +G-G+/-BOD
1Stare Kosti11005323
2ZKHS11004223
3Brzi i žestoki11006513
4Tridesetaja11003213
5Zagrebački prometni zavod11002113
6CB Ana10103301
6Zeleni Jeleni10103301
8Neven i cvjetno društvo00000000
9Abiražiži100156-10
10eSTUDENT100123-10
11Futsal FER100112-10
12PMF100135-20
13Badelovi manekeni100124-20